603 760 150
0
Sortuj po:
 • Zgrzewarka pakietów papierowo-foliowych Seal 320

  Impulsowa zgrzewarka pakietów papierowo-foliowych Seal 320

  Nowoczesna zgrzewarka impulsowa o maksymalnej długości zgrzewu 320mm.

  Pozwala na przygotowanie pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Prowadzenie sterylizacji w pakietach jest uznawane za szczególnie efektywną, bezpieczną i wygodną metodę. Pozwala na przechowanie sterylnych narzędzi przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie.

   

  - Zgrzewarka może być wykorzystywana do zamykania gotowych opakowań, albo rękawów w rolkach o maksymalnej łącznej szerokości 320 mm.

  - Precyzyjne odcięcie potrzebnego odcinka rękawa umożliwia dwustronny nóż zainstalowany w sposób bezpieczny dla operatora. Wzmocnione ostrza nie wymagają wymiany nawet przy intenstwnej eksploatacji.

  - Obudowa o nowoczesnym wyglądzie z solidnego, łatwego w czyszczeniu tworzywa oraz stali nierdzewnej.

  - Diodowa sygnalizacja stanu urządzenia.

  - Automatyczne przejście w stan czuwania.

  - Zgrzew o szerokości 12 mm gwarantuje szczelność pakietów.

  - Równomierny docisk na całej długości zgrzewu

 • Zgrzewarka pakietów papierowo foliowych Best

  Nowoczesna zgrzewarka impulsowa BEST o niskim poborze energii, pomocna w przygotowaniu pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie.


  Prowadzenie sterylizacji w pakietach jest uznawane za szczególnie efektywną, bezpieczną i wygodną metodę. Pozwala na przechowanie sterylnych narzędzi przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie. Zgrzewarka może być wykorzystywana do zamykania gotowych opakowań, albo rękawów w rolkach o różnych szerokościach.

  Precyzyjne odcięcie potrzebnego odcinka rękawa umożliwia nóż z podwójnym ostrzem. Automatyczna regulacja temperatury elementu grzejnego pomaga uzyskać bardzo dobrej jakości zgrzewy. Solidna obudowa z nierdzewnej stali i odpornego tworzywa gwarantuje stabilność i trwałość. Urządzenie można postawić na blacie lub zawiesić na ścianie (kołki w komplecie). Stan urządzenia sygnalizowany diodą.
  Funkcja oszczędzania energii – automatyczne przejście w stan oczekiwania podczas przerwy w pracy.
 • Zgrzewarka pakietów Compact

  Zgrzewarka o kompaktowej budowie pomocna w przygotowaniu pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie.


  Prowadzenie sterylizacji w pakietach jest uznawane za szczególnie efektywną, bezpieczną i wygodną metodę. Pozwala na przechowanie sterylnych narzędzi przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie.
  Zgrzewarka może być wykorzystywana do zamykania gotowych opakowań, albo rękawów w rolkach o różnych szerokościach.

  Precyzyjne odcięcie potrzebnego odcinka rękawa umożliwia nóż z podwójnym ostrzem. Regulacja temperatury elementu grzejnego pomaga uzyskać bardzo dobrej jakości zgrzewy. Zwarta konstrukcja ułatwia korzystanie z urządzenia nawet w niewielkich gabinetach.